SIK SORULAN SORULAR

 

Zirve organizasyonumuz, 17 Ekim 2024 tarihinde, Fişekhane İkinci Sahne’de Hibrit olarak gerçekleşecektir.

Perakende ve Alışveriş Zirvesi, Türkiye’de perakende ve alışveriş alışkanlıklarının geleceğine odaklanan sektörel bir zirve organizasyonudur. 

Zirve kapsamında perakende ve alışveriş ekosisteminin geleceği; markalar, perakende profesyonelleri, alışveriş merkezleri ve yatırımcılar gibi pek çok farklı bakış açısı ile sektörel olarak ele alınacaktır.

Perakende ve Alışveriş Zirvesi, sektörel kapalı bir etkinlik organizasyonudur. Perakende profesyonelleri, alışveriş merkezi sektör profesyonelleri, perakende hizmet sağlayıcılar, yatırımcılar ve markaların katılımı ile gerçekleştirilmektedir.

Perakende ve Alışveriş Zirvesi; 350 kişilik fiziki, 1000 kişilik canlı yayın altyapısı ile sektöre hibrit olarak sunulacak bir zirve organizasyonudur. Katılım için herhangi bir ücret ödemeniz gerekememektedir, bununla birlikte kontenjan sınırlı bir organizasyon olması sebebi ile katılım talebinizi Kayıt Ol sayfası üzerinden bizlere iletmeniz gerekmektedir. Katılım talebinizin incelenmesinin ardından size dönüş yapılacaktır.

Katılım talebinizi, katılmak istediğiniz şekilde Kayıt Ol sayfası üzerinden kayıt oluşturarak bizlerle paylaşmanız ardından gerekli incelemeler sonrası bilet bilgileriniz sizlere dönüş yapılacaktır. Perakende ve Alışveriş Zirvesi, sektörel kapalı bir organizasyondur. Bu nedenle katılım sektörel ve sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleştirilecektir.

Farklı bir sorunuz mu var?

Bize iletin !